Logo

Volkswagen Passat 1.9 karavan vo odlicna sostojba!

Број на оглас: 2943057 | Објавен на: 19.03.2019, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volkswagen Passat 1.9 karavan
godina na proizvodstvo 1998.
Klimatronik. Elektrika na prozori, retrovizori. Centralno i mnogu drugo.
110 konjski sili, registriran do 12.2018.
Full oprema
BROJ ZA KONTAKT: 078 302 950
BROJ ZA KONTAKT: 078 302 950

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач