Logo

Нов Стан билјанини И.

Број на оглас: 2943078 | Објавен на: 11.06.2019, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 52 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2010

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Охридати-Б.Извори

Цена: 54.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е лоциран во строг центар непосредно до кружниот тек на ул.Асном и Туристичка. Многу малку користен !. Има пвц дограма,ламинатен под, и медијапански врати, квалитетна блиндор врата,добро опремено купатило, и тераса на југо-исток... Одличен стан за семеен живот и одмор...

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ENHELEJA

Потврден огласувач