Logo

Harmonika HOHNER 5 reg. 72 basa

Број на оглас: 2943101 | Објавен на: 13.08.2018, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 190 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Harmonika HOHNER 5 reg. 72 basa, vo odlicna sostojba, so kufer

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Stojan

Потврден огласувач