Logo

Euro kuka Opel Astra H

Број на оглас: 2943476 | Објавен на: 15.05.2019, 15:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam eurokuka za Opel Astra H (karavan) komplet so elektrika.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач