Logo

Dzvezdi, zvezdi, ѕвезди, звезди x2 za Kawasaki zx6r 2008

Број на оглас: 2943487 | Објавен на: 05.10.2018, 14:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Останатo

Вид на оглас: Се продава


Две ѕвезди:
Предна и задна со 16 и 43 запци.

Во перфектна состојба.
2 te komplet 20 evra

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач