Logo

Iveco irisbus 380

Број на оглас: 2943499 | Објавен на: 09.08.2018, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba samo na bg tablici 2001 godina 900000 km realni

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач