Logo

KAWASAKI KX450F

Број на оглас: 2943743 | Објавен на: 01.11.2018, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2011

Модел: KX450F

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava KAWASAKI KX450F.
Motorot e vo perfektna sostojba.
Bez zameni.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 bojan

Потврден огласувач