Logo

Plac selo Trakanje

Број на оглас: 2943790 | Објавен на: 03.07.2018, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1800 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo s.Trakanje ,Kocani.Pokraj placot pominuva pat,vođa,struja ,ulično osvetluvanje.cena po dogovor.javete se na ovoj broj071 437 270

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 dani