Logo

1.9 tdi A4 KVATRO4*4 110 konja

Број на оглас: 2943878 | Објавен на: 18.04.2019, 13:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audio e so ful oprema vo odlična sostojba

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач