Logo

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW

Број на оглас: 2943879 | Објавен на: 21.07.2018, 13:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Aluminiumski bandazi Elektrika na stakla Klima Mejnac 6 brzini Kolata e uvezena od Holandija So vozejne Plateni site davacki do reg.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач