Logo

MERCEDES.A.170.CDI.95.KS 2001.GOD.KAKO.NOVO.FULL

Број на оглас: 2944006 | Објавен на: 13.08.2018, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 2.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES.A.170.CDI.95.KS.2001.GOD
KLIMA
CD.RADIO
ELEKTRIKA
CENTRALNO
ABS.ESR.AIRBAG
ALU.BANDAZI
4.NOVI.GUMI
ATES.FOLIJI
KAKO.NOVO
FULL

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач