Logo

SEAT LEON 1.9 81KW 2001

Број на оглас: 2944162 | Објавен на: 23.07.2018, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 3.499 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOZILOTO E SERVISIRANO REG DO 02/07/2019, VO ODLICNA SOSTOJBA. MOZE I ZAMENA SO VASA ILI MOJA DOPLATA

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 baze

Потврден огласувач