Logo

KOMPJUTER ZA APRILIJA SR 50 DI TECH

Број на оглас: 2944294 | Објавен на: 01.08.2020, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2005

Модел: sr50

Километри: 35000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


KOMPJUTERI ZA APRILIJA SR 50 DI TECH

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 AVTODELOVI PROMOTOR

Потврден огласувач