Logo

AUDI A4 1.9 TDI KLIMATRONIK 90 KONJA

Број на оглас: 2944356 | Објавен на: 19.07.2018, 05:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audito e vo odlicna sostojba ne uvezuvano vo mk e kupeno ima elektrika na pradni stakla se si fukcionira na nego bez nikakva za poveke info 075 554 694

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Lljubisa

Потврден огласувач