Logo

SE PRODAVA KUCA SO 2 placovi

Број на оглас: 2944491 | Објавен на: 18.04.2019, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 112 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 500 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1990

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Север

Адреса: 29 NOVEMBER BR:83

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


so dvorno mesto 500m2 ,kuca e zacuvana so 2 sprata na prva linija za poveke informaci jave te se na ovaj broj 070-212-305 KUCATA SE NAODZA POZADI POSTA ( PODVAROS)

 TIMI

Потврден огласувач