Logo

Se prodava rasat za zelka i cveklo

Број на оглас: 2944496 | Објавен на: 25.07.2018, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на растенија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava rasad za zelka srpski melez i futoska i rasat za cveklo cena 1 denar od korence.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач