Logo

MINING RIG

Број на оглас: 2944552 | Објавен на: 02.08.2020, 05:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Сервери и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Mining rig 5x rx 570 asus strux

Moze i vo ETH/BTC
074/203-223

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Mikica

Потврден огласувач