Logo

Fiat Ducato 2.2Multijet

Број на оглас: 2944604 | Објавен на: 20.07.2018, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава патничко комбе ( Fiat Ducato 2.2 Multijet , 7+1 ).

Година на производство 2008, увезено од Германија, втор сопственик со реални поминати километри 260.000.
Комбето е екстра сочувано, гледано домаќински може да се провери во секој момент.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач