Logo

VW PASSAT FABRICKA NAVIGACIJA

Број на оглас: 2944605 | Објавен на: 12.12.2018, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Вид на оглас: Се продава


prodavam fabricka navigacija od passat b6. raboti perfektno. so navigacijata ide i originalno dvd so mapi za evropa.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Јовче

Потврден огласувач