Logo

se prodava niva za vikendici moze i koplet

Број на оглас: 2944748 | Објавен на: 17.03.2019, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava niva za placevi i vikendici moze i vo koplet na naj dobra lokacija vo selo german od koi pored ima na opstina rankovci i e na nadmorska visina okolu 1300 metri , patot vo geran ima izgradeno okolu 100 novi vikendici zatoa sto je jekoloski cisto i mnogu ubavo mesto povelete i uveretese za cenata ke se dogovorime

 Крива Паланка    Општина: Ранковце

Прати Е-Маил

 Zoja

Потврден огласувач