Logo

Се издава

Број на оглас: 2945045 | Објавен на: 21.09.2020, 20:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 35 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1992

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Панче Пешев 8

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


опремена гарсоњера од 35 м2 на улица "Панче Пешев" кај новиот пазар.
За повеќе информации :
Ангелина 075 303 445

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Slavica

Потврден огласувач