Logo

LADA NIVA 1.7

Број на оглас: 2945162 | Објавен на: 14.08.2018, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 58 kw / 79 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA LADA NIVA 1.7 KARBURATORSKA.KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA KOMPLETNO ISPRAVNA SERVISIRANA I REGISTRIRANA PRVA FARBA BEZ KOROZIJA SO NOVI GUMI

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 lada