Logo

Dizni za dizel ,mercedes,opel,fiat,lancia,alfa,

Број на оглас: 2945245 | Објавен на: 16.06.2019, 07:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.450 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


-elektricni dizni.
-Za mercedes 2.2cdi 2+1kom vidi slika 3600 den
-Za 1,9 jtd/cdti za opel,fiat,lancia,alfa,105ks-4kom.komplet. -6000den
+Raspar 2kom -2000den

-mehanicki dizni
-za audi/wv 1.9 tdi. komplet -4kom. -3000den
-za audi/ vw 1.9(1.6)td 4 kom. -2400

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач