Logo

Seat leon 1.9 tdi. 070 773 897

Број на оглас: 2946660 | Објавен на: 20.09.2018, 02:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.500 €
4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba registrirana servisirana so zelen karton novi gumi extra.. 070 773 897

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 VW

Потврден огласувач