Logo

VOLVO C 30 2008god DIZEL (golf,audi,bora)

Број на оглас: 2946684 | Објавен на: 12.07.2018, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: C30

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 5 €
5.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo klima ladi novi gumi napraven kompleten servis informaci na 070-216-445 EKSTRA

 Кратово

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач