Logo

GOLF 4 1.9 TDI KARAVAN

Број на оглас: 2946754 | Објавен на: 21.07.2018, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1 €
3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam GOLF 4 1.9 TDI KARAVAN.
Kolata e vo mnogu dobra sostojba.
Registrirana so zelen karton.
Mozna zamena so kola so 7 sedista so moja doplata ( pr. Zafira, Sharan, Touran ).

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Shkelzen

Потврден огласувач