Logo

*Продажба на акомулатори ЕКСТРА ЦЕНА* ! akomulator

Број на оглас: 2946766 | Објавен на: 22.09.2020, 03:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mozna e dostava po Kargo Ekspress !
Prodazba na novi akomulatori so garancija
45ah 1800ден со стар вратен
55аh 2100ден со стар вратен
75аh 2800ден со стар вратен
100ah 3700ден со стар вратен
135аh 4900ден со стар вратен
180ah 6300ден со стар вратен
225ah 7900ден со стар вратен
zvonete vo sekoe vreme
076 566 404 Petar zvonete vo sekoe vreme
Mozna e dostava po Kargo Ekspress !

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач