Logo

Колекција од 270 игри за PLAYSTATION 2 на DVD

Број на оглас: 2949444 | Објавен на: 18.02.2019, 10:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 84 МКД
85 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2

Вид на оглас: Се продава


Продавам колекција од 270 игри за PLAYSTATION 2 на DVD, игрите не се оригинал, работат само на чипувани PLAYSTATION 2, скоро сите се снимени на квалитетни Verbatim DVD, не се користени за играње на PS конзола, користени се само за преснимување, без гребнатинка одлично зачувани во папки за CD-a.
Приватна избрана колекција од најпопуларните PLAYSTATION 2 игри.

Се продава само комплет цела колекција.
Целиот каталог од насловите на игрите го праќам во ексел формат во инбокс, Viber, WhatsApp или по електронска пошта.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР !!!
ГИ ПРОДАВАМ ЗА ЏАБЕ, ДА НЕ МИ ЗАФАЌАТ МЕСТО ;)
Одговарам во секое време.
Каталог и инфо на e-mail: djidje@t.mk
Инфо на 075 493 167 - Сашко Бојаџиев - Џиџе.

Мал дел од насловите:
GOD OF WAR 1 & 2, PRINCE OF PERSIA 1: The Sands Of Time, PRINCE OF PERSIA 2: Warrior Within, PRINCE OF PERSIA 3: Two Thrones, TOMB RAIDER: LEGEND, CALL OF DUTY 2: Big Red One, LORD OF THE RINGS: Fellowship of the Ring, LORD OF THE RINGS 3: RETURN OF THE KING, LORD OF THE RINGS: THIRD AGE, LORD OF THE RINGS: Aragon Quest, TOMB RAIDER: LEGEND, BLACK, DEVIL MAY CRY 1, DEVIL MAY CRY 2, DEVIL MAY CRY 3, TAKKEN 5, COLIN McRAE RALLY 4, WRC RALLY EVOLVED, NEED FOR SPEED: MOST WANTED, CRASH 3: BANDICOOT - The Wrath Of Cortex, CRASH 4: TWINSANITY, SPLINTER CELL: CHAOS THEORY, HITMAN: BLOOD MONEY, FORMULA ONE 06, SCARFACE: THE WORLD IS YOURS, GODFATHER, MAFIA, RESIDENT EVIL 4, SILENT HILL: ORIGINS, CALL OF DUTY 5: World At War, JAMES BOND 007: QUANTUM OF SOLACE, NEED FOR SPEED: UNDERCOVER, TOMB RAIDER: Underworld, X-MEN ORIGINS: WOLVERINE
ROCKY BALBOA: Legend, MOTOR STORM: Arctic Edge, KART RACER, MANCHESTER UNITED, FIFA 7, 8 i 10, PRO EVOLUTION SOCCER 6, 7, 8, 9 i 10, MEDAL OF HONOR collection, TAITO LEGENDARY GAMES COLLECTION 2, PINBALL Hall of Fame: The Williams Collection, SUPER MARIO GAMES COLLECTION, SUPER NINTENDO GAMES COLLECTION, CAPCOM CLASSIC GAMES COLLECTION 1, CAPCOM CLASSIC GAMES COLLECTION 2, SEGA GENESIS CLASSIC COLLECTION 1, SEGA GENESIS CLASSIC COLLECTION 2....

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Сашко Бојаџиев

Потврден огласувач