Logo

Led kanali aluminiumski aluminijumski

Број на оглас: 2949457 | Објавен на: 18.11.2018, 22:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вид на оглас: Се продава


Aluminski led kanali so mlecna pvc pokrivka
23mm sirina
10mm visina

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 meti

Потврден огласувач