Logo

palmi

Број на оглас: 2949539 | Објавен на: 10.09.2018, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


prodavam palmi 90-100-110-120cm
dostava po kargo express
zimska cena 400den.

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач