Logo

Нова Македонија весници од смртта на Тито

Број на оглас: 2949595 | Објавен на: 18.02.2019, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 889 МКД
990 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Продавам 3 броја (5, 8 и 10 Мај) од дневниот весник “Нова Македонија“ од 1980 год. и специјално издание на “Екран' од 9-ти Мај 1980 год., од периодот на смртта на Јосип Броз Тито.

Цена по договор.

Информации на 075 493 167 - Сашко Бојаџиев

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Сашко Бојаџиев

Потврден огласувач