Logo

AUDI A4 2.0 TDI 8 G TRONIK

Број на оглас: 2949853 | Објавен на: 14.08.2018, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


audi a4 2.0 tdi 8 g tronik doneseno od germanija so vozejne od oprema koza bi hsenon led diodi parking senzori 3 kluca za poveke 077695955

 Dejan

Потврден огласувач