Logo

bandazi mercedes 15 et36 7 cola

Број на оглас: 2949870 | Објавен на: 19.07.2018, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.555.555 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


prodavam banazi od mercedes 15 ki/3 komada uste mi se na kola od e klasa w210 koj e za neka poveli

 Валандово

Прати Е-Маил

 dzole

Потврден огласувач