Logo

Yugo Koral 55

Број на оглас: 2949906 | Објавен на: 14.08.2018, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: Yugo

Година: 1990

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 45000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.1 Бензин - Плин
Yugoto e vo mnogu dobra sostojba.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач