Logo

ford focus c max 1.6 tdci

Број на оглас: 2950193 | Објавен на: 20.07.2018, 03:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus C-Max

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


fordot e vo super sostojba, reg do 09.05.19 ima zelen karton.Nema nikakvi zabeleski raboti se kompletno kako od fabrika.moze proverka i vozenje kaj sakate.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 ljupce

Потврден огласувач