Logo

Polo

Број на оглас: 2950214 | Објавен на: 26.12.2018, 12:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.6 tdi vo odlicna sostojba.
So navigacija i dva para bandasi.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Корисник

Потврден огласувач