Logo

micro SD memoriski karticki

Број на оглас: 2950267 | Објавен на: 15.09.2018, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Мемориски Картички

Вид на оглас: Се продава


Користени 2 GB x2- 100 ден парче Инфо на 078 329 642

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач