Logo

bandasi za mercedes 16ki

Број на оглас: 2950293 | Објавен на: 15.01.2019, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


bandasi 16ki so gumi so gumi solidni
mercedes
075-308500

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач