Logo

SE PRODAVA PLAC ITNO

Број на оглас: 2950348 | Објавен на: 21.07.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 550 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 8.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PLAC
DOVOT ODVOT ELE.ENERGIJA PLACOT E SO CIST IMOTEN LIST I MARKICI ZA GRADBA
Kontakt 071357376
itno

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач