Logo

Dzinki

Број на оглас: 2950361 | Објавен на: 21.07.2018, 07:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat par ukrasni kokovcijna 500 den i 25 mladi po 2 meseci se stari 150 den za edno

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач