Logo

СЕ ПРОДАВААТ 2 СТАНА ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Број на оглас: 2950639 | Објавен на: 07.07.2018, 19:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Бидимаж 18 / Андон Слабејко 110

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


ИТНО!!! се продаваат 2 станa во центарот на Прилеп. 1. 50м2 на улица Бидимаж 18 наспроти амбуланта Албимини, реновиран, на јужна страна 2 соби + кујна.
2. 61м2 на улица Андон Слабејко 110 до маркет Пата на ул. Димо Наредникот, реновиран, на јужна страна 3 соби + кујна

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Пеце Наумоски

Потврден огласувач