Logo

FAP MERCEDES KIPER

Број на оглас: 2951012 | Објавен на: 08.07.2018, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fap Mercedes Kiper.Cena po dogovor. Kontakt tel:071702137

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Shemsi (претпријатие)

Потврден огласувач