Logo

Kopcinja dugminja prekidaci za prozori,peugeot,fiat, citroen

Број на оглас: 2951033 | Објавен на: 01.08.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Novi kopcinja za prozori za kombinja:

Peugeot Boxer
Citroen Jumper
Fiat Doblo, Ducato


Info na viber 078 845 629

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач