Logo

Параван за када

Број на оглас: 2951098 | Објавен на: 24.02.2020, 19:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.190 МКД

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Вид на оглас: Се продава


Се продава параван за када со 4 прегради. Димензиите на една преграда се 38×148 см.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Lazar

Потврден огласувач