Logo

Se prodava Scanija Euro 3

Број на оглас: 2951107 | Објавен на: 19.10.2018, 09:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Scanija Euro 3 Sega registrirana Smeneto kompresor za klimata lamela potisna drug lager i pumpa za kuplug i diskovi i ploci i novi akumulatori Moze Zamena

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач