Logo

Peugeot 2.0HDi 2004

Број на оглас: 2951271 | Објавен на: 25.07.2018, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Peugeot 2.0 HDI 2004 god !!! Kolata e kompletno servisirana pred 100 km..(Golem servis) full oprema. kolata e domakinski socuvana za poveke informacii javete se na tel ili na viber 070-238-724

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач