Logo

Nissan x-trail 2.2dci/uvoz CH

Број на оглас: 2951336 | Објавен на: 15.08.2018, 22:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: X-Trail

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 7 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nissan x-trail 2.2dci
God 2007
Klima tronik
Cantral bravi
Elek stakla
Registrran do 6/2019
Servisiran
So servisna historia ksenon original farovi 4X4 elek sibertak greaci na sedista elek na sedista

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Saja 2000

Потврден огласувач