Logo

SEAT LEON 1.9 TDI CISTO NOV LEPOTAN

Број на оглас: 2951421 | Објавен на: 14.08.2018, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLA BEZ KOMENTAR .
ODLICNA SOSTOJBA SOCUVAN FUL OPREMA

IMA NAPRAVENO TIF, HOMOLOGACIJA, PREVOD NA DOKUMENTI
OSTANUVA SAMO REGISTRACIJA
KOLATA E VO FANTASTICNA SOSTOJBA BEZ UDARCI I FARBANICI NA NEA

INF 071 808 770

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач