Logo

Peugeut 207

Број на оглас: 2951580 | Објавен на: 07.10.2018, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2007 god 1.6 HDI vo odlicna sostojba
napraven servis
telefon za kontakt
078 376 568 kire

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Toni