Logo

Mazda 3

Број на оглас: 2951581 | Објавен на: 07.10.2018, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 3

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 5.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazda 3 1.6 HDI 110 ks 2007 odlicna
tel za kontakt 078 376 568 Kire

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Toni